Czym charakteryzują się oryginalne spodnie levis

Oryginalne spodnie Levis cieszą się olbrzymim zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które modele spodni marki Levis są najbardziej znane i czym się charakteryzują.

Levis skinny

Skinny to nic innego jak najbardziej popularne na rynku jeansy z wąską nogawką. Jest to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą połączyć luz z niewielką dawką szyku. Największą zaletą modeli skinny jest to, że doskonale leżą one na talii. Smukłe nogawki idealnie podkreślają szczupłe nogi.

Levis 721 high rise skinny

Na półkach sklepowych od wielu lat rekordy sprzedaży biją spodnie Levis 721 high rise skinny, które są doskonałą propozycją dla starszych i nieco młodszych kobiet. Modele tego typu to najlepszy wybór dla tych Pań, które poszukują stylu pin-up w nieco nowocześniejszym wydaniu. Kobiety, które chcą uzyskać nonszalancki look, powinny wybrać do spodni oryginalny t-shirt.

Levis 501 skinny

Nowością na rynku są spodnie levis 501 skinny, które wykonane są z nierozciągliwego denimu, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania zachowują swój doskonały kształt. Modele 501 skinny charakteryzują się zapinanym rozporkiem na guziki. Na szczególną uwagę zasługuje także nieco wyższy stan i wąskie nogawki. To właśnie po tych cechach można błyskawicznie rozpoznać modele 501 w nieco odświeżonej wersji. Każda szanująca się kobieta powinna mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną parę spodni Levis 501 skinny.