Klasyczne sportowe buty w czarnym kolorze

Vans Old skool to klasyczne sportowe buty w czarnym kolorze, które zawierają białe przeszycia, dzięki czemu ten model obuwia nawiązuje to świetnie znanych wszystkim trampek.

Do jakich stylizacji pasują Vans Old skool?

Ten klasyczny model obuwia można nosić na mnóstwo sposobów, dzięki czemu zakup tego modelu Vansów to po prostu świetne inwestycja w kobiecą i męską szafa. Obuwie pasujące zarówno do jeansów, jak ktoś spodni z materiału o sportowym kroju, takich jak na przykład joggersy albo cygaretki, czyż to nie brzmi po prostu genialnie? Te buty świetnie wpiszą się w stylizacje inspirowane tak zwanym stylem ulicznym czyli street style, a przecież to co nosi ulica jest zawsze najbardziej na czasie.

 

Black Vans Old skool

Ten model kultowej marki Vans świetnie wpisze się w młodzieżową szafę, takie Vansy będą idealne do szkoły na wiosnę i wczesne lato, a później też na jesień. Czarne klasyczne Vansy sprawdzą się zarówno w szafie młodego chłopaka, jak też dziewczyny ceniącej styl sportowy i smart casual. To również buty świetne dla osób lubiących styl inspirowany muzyka hip hopową, dla których świetne sportowe buty to podstawa dobrego wizerunku. Jednym słowem Vansy to trampki dla modnych młodych ludzi, którzy cenią dobry styl i wygodę, wybierają rzeczy proste i ponadczasowe, cechujące się doskonałą jakością. Marka znana od lat właśnie to im zapewnia, nawiązując designem tego modelu obuwia do najlepszych klasyków.