Moda street

Moda wciąż się zmienia, a styl zostaje często aktualizowany o najnowsze trendy. Na wakacje i nie tylko ludzie starają się wyglądać dobrze, ale czuć swobodnie. Zapewnić to może moda street, łącząca ze sobą elementy mody sportowej i skate.

 

Najczęściej wybieranym produktem nawiązującym do tego stylu są ubrania wykonane z materiału jakim jest jeans. Modne koszule, często przewiązane w pasie kurtki, sukienki i wciąż aktualne w trendach spodnie.

 

W szczególności jest to moda, która dotyka najmłodsze grupy – nastolatki, młodzież do lat 18 czy studentów. Jednak coraz więcej osób korzysta z wyciągniętych w przygaszonych kolorach  koszul, szortów, kombinezonów, długich bluz, legginsów, zarzuconych kurtek, rozdartych jeansów z nadrukiem, czy spodni dresowych i luźnych topów. Niezmiennie podstawę lub dodatek stanowi koszula w kratę, czapka z daszkiem czy kapelusz.

Dodatkiem do całości stroju są buty, które odznaczają się wygodą, ale również ciekawym wyglądem. Przede wszystkim wybór pada na obuwie sportowe, znanych marek. Najczęściej wybierane są trampki, wiązane lub sznurowane. Jednak ze wszystkich Vans wyprzedaż  to idealne rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn. Buty nosi nie tylko młodzież, ale i dorośli, dla których tenisówki czy sneakersy stanowią styl i wygodę. Przede wszystkim pasują do większości ubrań z mody street, ale jak również do zwiewnych sukienek, eleganckich spodni, sprawiają że wygląd osoby staje się odświeżony i nowoczesny.