Must have na wiosnę dla modnej dziewczyny

Modne dziewczyny z niecierpliwością czekają na kolejne pory roku, kiedy to będą mogły wyciągnąć z szafy dawno schowane ubrania z poprzedniego oku, oraz rzecz jasna dokupić kilka nowych rzeczy z obecnych kolekcji. Co jest prawdziwym must have w tym roku?

Must have na wiosnę tego roku

buty converseCoraz bardziej popularny jest luźne, niewymuszony styl, w którym nie chodzi o to, aby przed lustrem spędzić poł dnia, a bardziej o nonszalancję i lekkie podejście do mowy. Sprawdzają się zatem rzeczy takie jak na przykład oryginalne buty Converse czyli zawsze modne białe trampki. Można założyć je do prostej marynarki i dżinsów, unikając w ten sposób pańciowatego wizerunku, a zyskując klasę i szyk rodem z Paryża czy Londynu. W sklepach jest coraz więcej letnich torebek, niedużych, wykonanych z rafii albo słomy. To następny must have tego toku. Lepiej kupić już teraz, bo sprzedają się jak świeże bułeczki. Poza tym modne będą hipisowskie bluzki z haftami i ażurami. Zatem, luz i swoboda, to hasło przewodnie tego sezonu.

Makijaż

Makijaż również może być modny lub nie, w końcu i w tej materii są pewne trendy, które warto znać. Od dawna hitem jest make up no make up, czyli bardzo niewidoczny, naturalny makijaż, który ma podkreślić jedynie piękno skóry, rozświetlając ją i delikatnie tuszując niedoskonałości. W opozycji do tego stoi natomiast makijaż z mocno podkreślonym ustami. Szminki w soczystych kolorach, najlepiej matowe, to hit każdego lata i wiosny. Do muśniętej słońcem skóry wyglądają idealnie.