Na co zwrócić uwagę kupując pokrowiec na deskę snowboardową?

Dzięki inwestycji w porządny pokrowiec na deskę snowboardową będziemy mogli w bezpieczny sposób przewozić nasz sprzęt narciarski, który jak powszechnie wiadomo nie należy do najtańszych wydatków. To właśnie dzięki pokrowcom transport deski snowboardowej jest wygodny i bezpieczny.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

W pierwszej kolejności warto zadbać o to, aby nasz pokrowiec na deskę snowboardową był nieco dłuższy nić deska. Różnica powinna wynosić około 4-7cm. Warto upewnić się również, czy do naszego pokrowca zmieści się nie tylko deska, ale również inne akcesoria (np. buty). Przed zakupem warto upewnić się również, czy wszelkie paski, zamki i klamerki działają sprawnie, ponieważ to właśnie z nimi jest najwięcej problemów.

Idealny pokrowiec na deskę snowboardową do samolotu

Jeżeli lecimy samolotem w góry to warto odpowiednio zabezpieczyć swoją deskę snowboardową. W tym przypadku niezbędny jest bardzo wytrzymały pokrowiec, ponieważ na lotnisku będzie on bardzo często przerzucany i jak powszechnie wiadomo nikt nie będzie się z nim delikatnie obchodzić. Godne polecenia są przede wszystkim usztywniane i wyścielane pokrowce. Nie można zapominać również i o tym, że na wielu liniach lotniczych można przewozić wyłącznie jedną parę nart lub jedną deskę w pokrowcu. Godne polecenia są również te pokrowce, które w całości wykonane są z plastiku. Produkty tego typu wytrzymają niejedną podróż samolotem. Dzięki specjalnemu wypełnieniu pianką nasza deska snowboardowa będzie stabilna i bezpieczna.