Popularność obuwia firmy Vans

Już od dobrych kilku lat popularnością wśród młodzieży cieszą się buty sportowe. Wygodne i odpowiednie na każdą okazję, stanowią podstawowe obuwie dla każdego nastolatka. Jednymi z popularniejszych typów obuwia są buty Vans, od lat rywalizujące z firmą Converse w kwestii podbicia rynku.

Jak wyglądają buty firmy Vans?

Zazwyczaj są to płaskie tenisówki sięgające do kostki, czym różnią się od równie popularnych Converse’ów, które są od nich wyraźnie wyższe. „Vansy” to buty sportowe, dostępne w różnych modelach, kolorach i całych liniach produktów, ich krój ma jednak odzwierciedlać modę street, popularną wśród fanów jazdy na deskorolkach. Producentom ten zabieg bez wątpienia się udał, bowiem buty dobrze sprawdzą się podczas uprawiania różnych sportów, w tym także skateboardingu, czyli jazdy na deskorolce.

Popularność butów Vans

Popularność tego rodzaju tenisówek z pewnością jest zależna od ich kroju, który jest wygodny i sprawdza się na każdą okazję – w szkole, podczas spaceru czy uprawiania sportów. Uniwersalne obuwie przyciąga więc aktywnych nastolatków, którzy wolą mieć jedną parę butów do wszystkiego, niż zmieniać je kilkakrotnie w ciągu dnia. Za popularnością butów Vans stoi również sama marka, produkująca również plecaki i inne tego typu akcesoria. Reklamuje się ona jako młodzieżowa, modna, a sam wizerunek firmy jest na tyle atrakcyjny, że popularność jej produktów nie spada, a wręcz przeciwnie – wciąż utrzymuje się na takim samym poziomie.