Potrzebujesz pomysłów na szkolne stylizacje? Oto one!

Z każdym dniem nieuchronnie zbliżamy się do września, a co się z tym wiąże, każdy wie – powrót w szkolne mury. I choć na lekcjach czasem może być nudno, to w modzie „back to school” nie ma miejsca na rutynę! Podpowiadamy jak sprawić, żeby stylizacje dodały energii na cały rok szkolny!

Back to School1. We własnej skórze

Chcesz pokazać, że jesteś ostrą dziewczyną? Pokaż pazur, dodając do swojej garderoby skórzane elementy. Nie chcesz być banalna w ramonesce? Postaw na skórzaną spódnicę! Najmodniejsza w tym sezonie jest ta z haftami. Boisz się, że będziesz wyglądać zbyt odważnie? Połącz ją z elegancką koszulą i lordsami! Pamiętaj, że w modzie najważniejsza jest równowaga.

2. Wyraź swoje emocje

Dosłownie! Hitem ostatniego sezonu są t-shirty w emotikony. Wybierz taki, który przedstawia je wszystkie, ale tylko jeden, taki który aktualnie odpowiada twojemu nastrojowi. W tym wypadku słowa są zbędne!

3. Wrażliwa chłopczyca

W modzie szkolnej cenisz sobie przede wszystkim wygodę? Postaw na klasyczne jeansy, t-shirt i najmodniejszą od kilku sezonów kurtkę typu bomber. Postaw na wersję w kolorowe kwiaty i stylizacja gotowa!

4. Mundurek 2.0.

Podkręć klasyczną wersję szkolnego uniformu, poprzez zestawienie spódnicy w oldschoolową kratkę z graficzną bluzą oversize albo militarną kurtką. Dodaj do tego trampki w szalonym kolorze, a gdy zrobi się zimniej, ciężkie botki (albo nawet glany) i zamanifestuj swój oryginalny styl!