Skateboarding w nowym wymiarze

Buty Nike Stefan Janoski Max to model, który został zaprojektowany oraz wyprodukowany z myślą o skateboarderach. Są one nie tylko niezwykle wygodne, ale również i prezentują sobą streetowy design, który docenia każdy. Zakupić je możesz w atrakcyjnych cenach na SuperSklep.pl.

Najwyższa jakość najlepszej marki

Stefan Janoski MaxButy Stefan Janoski Max wyprodukowano z najwyższej jakości materiałów. Ich wierzch jest bardzo lekki oraz gwarantuje bardzo dobry obieg powietrza w jego wnętrzu. Oprócz tego, posiada podeszwę Nike Free z poduszką gazową Air-Sole, co tłumi nierówności i wstrząsy.

Model ten jest dostępny w wielu kolorach oraz rozmiarach. Są to sneakersy, które z całą pewnością docenią nie tylko skateboarderzy, ale i osoby aktywne na nieco inne sposoby. Buty zostały nazwane nazwiskiem popularnego skateboardera pochodzącego z Macedonii, a wychowującego się w Stanach Zjednoczonych. Janoski projektował ten model razem z marką Nike i – jak sam przyznał – on i firma mieli całkiem odmienne pomysły na nie, jednak sportowiec nie ustąpił dopóki obuwie nie było zgodne z jego koncepcją.

Marki Nike chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak na wypadek, gdyby ktoś jej nie znał, warto przypomnieć, że jest to jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Nike powstała w 1964 roku w Washington Country. Początkowo nosiła nazwę Blue Ribbon Sports, a nazwę zmieniła osiem lat później – w 1972 roku. Jej założycielami byli Bill Bowerman oraz Philip Knight.